Jak stworzyć nowoczesną recepcję i hotelowe lobby?   MATERIAŁ PARTNERA

W branży hospitality liczy się przede wszystkim zadowolenie i komfort gości, zapewnienie jak najlepszych doświadczeń oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Prezentujemy najciekawsze rozwiązania dedykowane dla przestrzeni hotelowych (pokoi, części wspólnych, sal konferencyjnych) z portfolio LG Electronics.

We współczesnych hotelach hol recepcyjny pełni wiele funkcji i odpowiada na różne potrzeby gości. Warto zatem zadbać o takie elementy wyposażenia, które przykują ich uwagę, wzbudzą zainteresowanie i pozwolą dotrzeć z odpowiednim komunikatem – zapowiedzią wyjątkowej kolacji w hotelowej restauracji, atrakcyjną ofertą na kolejny pobyt lub zaproszeniem do skorzystania z usług hotelowego spa.

Dzięki najszerszemu na rynku portfolio ekranów hotelowych możemy bez trudu spełnić te wymagania i optymalnie wykorzystać warunki każdej przestrzeni hotelowej. Do części wspólnych hoteli polecamy specjalne telewizory z linii TV Signage czy monitory digital signage o przekątnej sięgającej nawet 110 cali. Pozwala to nie tylko na reklamę usług dodatkowych świadczonych przez hotel, ale także wprowadzenie gościa w odpowiedni nastrój za pomocą, na przykład, pięknych ujęć natury, pasujących do wnętrza.

W sytuacji niedoboru pracowników lub w momentach wzmożonego ruchu w trakcie sezonu, inteligentne rozwiązania mogą wspierać pracę recepcji. Jest to możliwe zarówno dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i urządzeń w przestrzeni recepcji czy lobby, ale także dzięki wyposażeniu pokoi hotelowych w telewizory z usługą 1-Click Service (np. modeli z innowacyjnej serii US czy UR). Pracownicy recepcji mają dostęp do wszystkich zgłoszeń zarejestrowanych w systemie i mogą przekazać je do poszczególnych działów, jednocześnie obsługując gości na recepcji (podanie kluczy lub odebranie telefonu). Rozwiązania stosowane w przestrzeniach hotelowych muszą być intuicyjne, uniwersalne w obsłudze i niezawodne.

Seria US662H
Seria UR762H

Modele certyfikowane do aplikacji Netflix. Dzięki oprogramowaniu ProCentric Direct możesz włączyć dostęp do najbardziej popularnego serwisu streamingowego, dodając go do puli korzyści oferowanych gościom przez Twój obiekt.*

Aplikacja działa po spełnieniu warunków instalacji.

Łukasz Cyrwus
Hospitality Vertical Account Manager ID,
LG Electronics Polska
https://www.lg.com/pl/business/first_choice


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *