Wybrano Najbardziej Romantyczne Hotele   POD PATRONATEM HOTELARZA

Wybrano najbardziej romantyczne hotele i restauracje w Polsce w konkursie kanału Romance TV Award. Nagrodę Publiczności, którą przyznają widzowie w głosowaniu internetowym i tytuł „Najbardziej romantycznego hotelu” otrzymał już po raz drugi Pałac Mortęgi Hotel & Spa z Lubawy. Natomiast jury przyznało nagrody: Pałacowi Warlity koło Olsztynka za „Najbardziej romantyczną ofertę dla par”, hotelowi Szczawnica Park Resort & Spa w kategorii „Najbardziej romantyczne hotelowe SPA”, zaś za „Najbardziej romantyczne eventy” hotelowi Zamek Janów Podlaski.

Pałac Mortęgi Fot.: Marcin Bujak

„Najromantyczniejszą restauracją” w Polsce została Stodoła Folwark Kamyk w Kamyku koło Częstochowy. Wszyscy laureaci otrzymali statuetki Romance TV Award i miesięczną kampanię reklamową na antenie Romance TV. Statuetki wręczono podczas uroczystej Gali w Warszawie w  Fabryce Norblina, a poprowadził ją Ambasador Romance TV Daniel Józek QCZAJ. Goście mogli posłuchać koncertu Kasia Nova – Kobiece Trio. Całość filmowała ekipa programu „Co za tydzień” z TVN, gdzie obejrzeć będzie można relację z wydarzenia.

Pałac Warlity

Konkurs Romance TV Award jest organizowany przez kanał Romance TV od sześciu lat. Jego celem jest wyróżnienie i docenienie rodzimych hoteli i restauracji, gdzie goście mogą spędzić wyjątkowe chwile. Do finału zakwalifikowało się w tym roku blisko 50 obiektów. Spośród nich Jury pod przewodnictwem ambasadora stacji Daniela QCZAJ’a oraz widzowie i internauci wyłonili zwycięzców w pięciu kategoriach. Relację z uroczystej Gali i wręczenia nagród przez Daniela QCZAJ’a zobaczyć będzie można na antenie TVN w programie „Co za tydzień”. 

Tim Werner, Krzysztof Mikulski, Zdzisław Bartelak, Grzegorz Gacek,
Renata Gorecka, Edyta Kostrzewa, Alina Szynaka, Qczaj Fot. Podlewski/AKPA

Patronem medialnym konkursu był „Hotelarz”, a także  Wirtualna Polska, Premium TV TVN, Oh-me.pl i serwis GdzieZjesc.info.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *