Czego żałuję po przejściu do branży IT?   MATERIAŁ PARTNERA

Wysokie standardy pracy, uporządkowane procesy, dbałość o obsługę klienta. Codzienność w hotelu przyzwyczaja, u mnie jednak wiele się zmieniło. Branża, w której pracuję dała mi nowy pogląd na to, jak mogłam usprawnić swoją pracę w hotelarstwie. Skorzystaj z mojej perspektywy.

Kaja Wachowska
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu BrainSHARE IT
, producenta aplikacji SaldeoSMART
saldeosmart.pl/oferta-hotel

O czym nie wiedziałam - zmiana spojrzenia na technologie

Wielu Hotelarzy zna mnie z branży, ale nie wszyscy pewnie wiedzą, że prawie pół roku pracuję w krakowskiej firmie BrainSHARE IT, która jest producentem oprogramowania SaldeoSMART - narzędzia do zarządzania dokumentami i wspierania procesów księgowych. Zmiana perspektywy codziennie uczy mnie nowych rzeczy.

Czego żałuję? Żałuję tego, że nie wiedziałam wcześniej o SaldeoSMART. To prosty i intuicyjny system, który daje ogromne możliwości. Pomimo tego, że moja wcześniejsza praca w roli dyrektora hotelu bazowała na optymalnych i dopracowanych procesach, gdybym miała wtedy takie narzędzie jak SaldeoSMART, mogłabym zarządzać jeszcze efektywniej.

SaldeoSMART ma ponad 4,5 tys. klientów, jednak mnie osobiście cieszy obecna w nim i powiększająca się grupa hotelarzy. Cieszą mnie również wiadomości od nich, w których piszą do mnie: “Saldeo jest super, bardzo mi pomaga w codziennej pracy z fakturami i dokumentami”.

Co zyskujesz?

Porządek. Zacznijmy od rachunków i faktur, które można sprawnie przesłać do księgowości, czy obsługującego hotel biura rachunkowego. Co zyskujesz? Dużo łatwiejszy dostęp do informacji na temat wyniku finansowego. Nie muszę tłumaczyć dyrektorom i właścicielom jak ważne jest to przy podejmowaniu właściwych decyzji. Dzięki funkcjonalnościom SaldeoSMART, wynik finansowy sprawdzisz na bieżąco.

Wynik finansowy to jedno, ale dostęp do dokumentów, to również istotna kwestia. Ile razy zdarzyło mi się, że potrzebowałam dostępu do dokumentu wystawionego… kilka lat wcześniej. Jak go znaleźć? Trzeba podpytać w dziale handlowym, księgowym, administracji, poprosić o pomoc kolejnych pracowników. Z elektronicznym obiegiem dokumentów masz archiwum dostępne zdalnie za pośrednictwem aplikacji przeglądarkowej lub telefonu. Z wyszukiwarką, która działa po jednym słowie! Zdecydowanie szybciej, prawda?

Przepisywanie faktur do Excela? O tym również możesz zapomnieć, kiedy dane z dokumentów odczytuje technologia OCR. E-dokumenty i digitalizacja to trend dostępny już od lat, ale widzę że kolejne wydarzenia na świecie tylko go przyspieszają. Pandemia, wojna, nowe przepisy, wszystko to sprawia, że musimy zmienić nawyki.

Z elektronicznym obiegiem już nie zgubisz dokumentów w szafie na zapleczu czy kuchni. Zespół każdego hotelu pracuje nad tym, aby być EKO - z SaldeoSMART realnie ograniczysz zużycie papieru, a dzięki porządkowi w systemie, na pewno ominie Cię sporo stresu.

Czy Twój Zespół jest przygotowany na KSeF

Krajowy System e-Faktur już dziś spędza niektórym sen z powiek. SaldeoSMART jest już gotowe na zmianę - może być Twoim narzędziem, dzięki któremu w łatwy i intuicyjny sposób prześlesz swoje faktury do KSeF. Jeżeli korzystasz z SaldeoSMART wypróbuj tę funkcję - jest już aktywna!

Konkrety, wiem gdzie je znaleźć

Może się okazać, że SaldeoSMART jest obecne w Twojej pracy, ale jeszcze o tym nie wiesz. Pierwszy krok? Zapytaj w obsługującym Twoją firmę biurze rachunkowych, czy możesz wygodnie przesyłać faktury przez SaldeoSMART.

Z branżą trudno się było rozstać, więc z przyjemnością potwierdzam obecność na niektórych eventach dla hotelarzy. Już dziś serdecznie zapraszam do rozmów o technologiach w Twojej codziennej pracy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *