Newmor Polska Partnerem Forum HT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Do grona Partnerów Srebrnych tegorocznego Forum Hotel Trends Poland&CEE dołączyła firma Newmor Polska, lider wśród dostawców materiałów wykończenia ścian i podłóg w obiektach hotelowych. To największe w CEE wydarzenie dla właścicieli i Top Managerów branży hotelarskiej odbędzie się 16 października w hotelu Regent w Warszawie.

Newmor Polska, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, jest liderem w dostarczaniu wysokiej klasy materiałów wykończeniowych dla ścian i podłóg w obiektach komercyjnych. Firma ta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze – projektowaniu, produkcji i dystrybucji różnorodnych rozwiązań, w tym tapet obiektowych, wykładzin dywanowych oraz paneli winylowych, które znalazły zastosowanie w największych i najbardziej prestiżowych obiektach hotelowych w Polsce.

Firma znana jest z nowoczesnych, funkcjonalnych i designerskich produktów, które wytwarzane są zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. W jej ofercie znajdują się innowacyjne kolekcje materiałów wykończeniowych, które pozwalają na tworzenie unikalnych wnętrz o niepowtarzalnym charakterze. Wieloletnia współpraca z najlepszymi producentami zarówno z Europy, jak i Stanów Zjednoczonych, gwarantuje klientom najwyższą jakość i różnorodność produktów.

Poza szeroką ofertą produktową firma oferuje usługę projektowania indywidualnych wzorów fototapet, a także personalizowanych wykładzin dywanowych i PCV. Dodatkowo zapewniając pełne wsparcie techniczne wraz z usługą profesjonalnego montażu, realizuje najbardziej wymagające i prestiżowe projekty na terenie całej Polski.

Organizowana przez wydawcę „Hotelarza” konferencja Hotel Trends to nie tylko pasjonujące dyskusje toczone na scenie przez uznane branżowe autorytety. To także elitarne wydarzenie, integrujące w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego z Polski i panelistów z całej Europy. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej.

To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 350 uczestników stacjonarnie i ponad 200 online, 6 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce, gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

 Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *