HT 2023: Rynek hotelowy odporny na wstrząsy   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Najpierw ograniczenia działalności związane z pandemią koronawirusa, potem wojna za naszą wschodnią granicą, rosnące koszty prowadzenia działalności i wysoka inflacja – skala wyzwań z jakimi muszą w ostatnich kilku latach mierzyć się hotelarze jest bezprecedensowa. Mimo tych przeciwności, rynek hotelowy udowodnił, że dzięki sprawnemu zarządzaniu potrafi bardzo efektywnie dostosować się do nowej rzeczywistości, wykazując ogromną umiejętność adaptacji i radząc sobie lepiej niż inne nieruchomościowe sektory komercyjne.

Dlatego hasłem przewodnim tegorocznego Forum Hotel Trends Poland&CEE będzie:

Rynek hotelowy odporny na wstrząsy

Chcemy w gronie najlepszych panelistów z Polski i całej Europy podjąć dyskusje nie tylko o aktualnej kondycji sektora hotelowego, ale także o kierunkach jego rozwoju i szansach jakie przed nim stoją w kolejnych latach.

Hotel Trends to miejsce gdzie wyznacza się trendy w branży i gdzie trzeba być!

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ>>

Hotel Trends Poland&CEE 2023 to najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 350 uczestników stacjonarnie i ponad 200 online, 6 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce, gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

/  Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Dołącz do tego elitarnego grona i zgłoś swój udział jeszcze dziś!
Spotkaj się z najważniejszymi uczestnikami rynku stacjonarnie w hotelu Regent w Warszawie lub dołącz online i śledź transmisję w jakości HD na żywo.

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl

Zapytania dotyczące udziału w konferencji: Wiola Wiater
509 416 935, w.wiater@pws-promedia.pl

Zapytania dotyczące współpracy sponsorskiej: Małgorzata Grenda
22 333 88 01, m.grenda@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *