Sun & Snow rozbudowuje segment „slow”

Firma Sun & Snow, znana z wynajmu apartamentów wypoczynkowych, po Pasymiu na Mazurach, poszerza swoją ofertę domów wakacyjnych. W odróżnieniu od klasycznej oferty, nowa linia wyróżniać się konceptem wypoczynku w stylu „slow”, który coraz mocniej zyskuje na popularności.  Przedstawiciele firmy podkreślają, że zarówno większe domy, jak i tradycyjne apartamenty, znajdujące się w ofercie Sun & Snow, stanowią obecnie jedne z najbardziej atrakcyjnych cenowo opcji wypoczynku w ponad 50 turystycznie punktach w Polsce.

Osada Zamkowa w Pasymiu

Oferowane przez Sun & Snow domy to pokaźniejsza niż w klasycznych apartamentach wakacyjnych powierzchnia, a więc możliwość pobytu dla większej liczby osób – od 6 do 10. Ciche, ustronne i zlokalizowane blisko natury domy wakacyjne z wyselekcjonowanej oferty „slow” dostępne są zarówno nad morzem, jak i w górach czy na Mazurach. W przeciwieństwie do tradycyjnej oferty wypoczynku pełnego intensywnych wrażeń i aktywności, styl "slow" koncentruje się na spowolnieniu tempa życia, relaksie oraz nawiązaniu kontaktu z naturą.

– Jest wiele powodów, dla których styl spędzania wakacji w rytmie „slow” nabiera znaczenia. Przeciwdziała przesyceniu informacyjnemu i stresowi, wspiera poszukiwanie równowagi, zdrowie psychiczne i fizyczne, docenianie chwil, ale także troskę o środowisko. Widząc rosnącą potrzebę wśród naszych klientów, postanowiliśmy skupić się na rozwoju tej części oferty Sun & Snow. Dziś jest to już około 10 kameralnych lokalizacji, które wyróżnia bliskość natury. Przykładem może być choćby Słowińska Aura w Rowach, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, czy Osada Zamkowa w Pasymiu, która położona jest tuż przy jeziorze Kalwa, z prywatną plażą i pomostemmówi Mariola Skorupa, dyrektor sprzedaży i marketingu Sun & Snow.

Domy wakacyjne w ofercie Sun & Snow oferują także szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego. Przykładowo, dom w Międzywodziu wyposażony został w kominek, a przynależny ogródek w trampolinę dla dzieci.

 Wypoczynekw domu wakacyjnym to dziś jedna z optymalnych kosztowo możliwości wyjazdu dla grupy znajomych i większych rodzin. Taki pobyt to z jednej strony wygoda za rozsądną cenę, zaś z drugiej – w przypadku osób mieszkających na co dzień w blokach, możliwość wypoczęcia w zupełnie innych warunkach. Taki pobyt, czy to nad morzem, czy w górach, pozwala cieszyć się przestrzenią, bliskością przyrody i niezmąconą ludzkim gwarem ciszą. Jak pokazuje sukces naszej dotychczasowej oferty na Mazurach – tego oczekują właśnie nasi kliencitłumaczy Mariola Skorupa.

Dziś oferta Sun & Snow, to blisko 2,5 tys. apartamentów i domów w polskich miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach. Tylko w tym roku firma pozyskała ponad 400 nowych apartamentów do swojej oferty, które są już dostępne w niezależnym systemie rezerwacyjnym. W ostatnim czasie, obok domów, oferta firmy poszerzyła się także o lokale w Warszawie. W planach jest także pozyskanie nowych lokalizacji we Wrocławiu, Toruniu i Poznaniu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *