Libre Interior Design dołącza do Grona Partnerów HT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Libre Interior Design, firma dostarczająca kompletne rozwiązania dla hoteli, restauracji i barów, została Partnerem Złotym organizowanego przez wydawcę "Hotelarza" Forum Hotel Trends Poland&CEE 2023. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już 16 października w pięciogwiazdkowym hotelu Regent w Warszawie.

Libre Interior Design działa już od ponad 13 lat na rynku w Polsce, Czechach i na Słowacji. Usługi tego zespołu ekspertów są kompleksowe i zaczynają się od propozycji projektu, a następnie przygotowania projektu i budżetu wraz z pełną wyceną. Oferta obejmuje projektowanie, wizualizację i planowanie, okna aluminiowe, drzwi przeciwpożarowe, drzwi wewnętrzne, wykładziny hotelowe, wykładziny winylowe, podłogi, meble na zamówienie, kompletne wyposażenie łazienek, tapety hotelowe, zasłony na zamówienie, tekstylia hotelowe, materace, aż po wyposażenie restauracji.

Organizowana przez wydawcę „Hotelarza” konferencja Hotel Trends to nie tylko pasjonujące dyskusje toczone na scenie przez uznane branżowe autorytety. To także elitarne wydarzenie, integrujące w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego z Polski i panelistów z całej Europy. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej.

To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 350 uczestników stacjonarnie i ponad 200 online, 6 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce, gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

 Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Wydarzenie odbywa się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, lub śledzenia transmisji online.

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Libre Interior Design dołącza do Grona Partnerów HT 2023

  1. Pan Krzysztof z firmy Meble Bieniek to prawdziwy mistrz w swoim fachu! Jego profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie w projekt są nie do pobicia. Ostatnio miałem przyjemność współpracować z nim przy wykonaniu łóżka z wbudowaną szafą, i muszę powiedzieć, że efekt jest po prostu oszałamiający. Jakość wykonania jest bez zarzutu, a łóżko nie tylko wygląda pięknie, ale także jest funkcjonalne i solidne. Pan Krzysztof był bardzo elastyczny i otwarty na moje sugestie, co pozwoliło mi uzyskać dokładnie to, czego oczekiwałem. Jego rzemieślnicze umiejętności są imponujące, a dbałość o detale widoczna na każdym etapie pracy. Jestem niezmiernie zadowolony z rezultatu i zdecydowanie polecam pana Krzysztofa wszystkim poszukującym wyjątkowych mebli wykonanych z pasją i precyzją. a to jego nr.tel.: 730-616-684

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *