Uczennice z Otwocka wygrały staż w Atenach w konkursie World Tour International   POD PATRONATEM HOTELARZA

Anastazja Floriańczyk i Magdalena Łoszajćz Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. St. Staszica w Otwocku zwyciężyły w drugiej edycji konkursu World Tour International organizowanego przez stowarzyszenie Hotelmania i Hotelbeds dla uczniów szkół średnich i wygrały tygodniowy staż w Atenach.

W tegorocznej edycji konkursu, która odbyła się od 11 września do 6 października na platformie Meeting15, zarejestrowało się 200 uczestników. Maksymalna liczba punktów do zdobycia w 15 zadaniach konkursowych, które dotyczyły różnych obszarów  branży hospitality wynosiła 101. Anastazja Floriańczyk zdobyła 95, a Magdalena Łoszajć 90 pkt. Obie zwyciężczynie uczą się w Otwocku, gdzie ich nauczycielka, Aleksandra Krut, wspierała i zaszczepiła w nich pasję do hotelarstwa. Jednym z najwyżej punktowanych było zadanie, w którym uczestnicy musieli zgłębić działanie dystrybucji hoteli online, zrozumieć różnice między Hotelbeds a OTAs oraz wyodrębnić korzyści płynące dla hoteli ze współpracy z hurtownikami oraz firmami TravelTech, takimi jak Hotelbeds. Poza tym uczestnicy mieli przećwiczyć rolę contracts managera w Hotelbeds i przygotować prezentację dla potencjalnego nowego partnera hotelowego.

Staż odbędzie się od 12 do 19 listopada. Obejmuje przelot i zakwaterowanie, a organizatorzy we współpracy z partnerami przygotowali program, który zawiera różne aktywności związane z nawiązywaniem kontaktów w branży hospitality w Grecji, wypełniony spotkaniami i wywiadami z przedstawicielami greckich hoteli, a także spotkaniem z regionalnym zespołem w biurze Hotelbeds w Atenach. Staż ma zapewnić możliwość zrozumienia pracy w branży hotelarskiej z perspektywy zupełnie odmiennej niż zwykły praktykant.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *