Barbara Pawliczuk nową dyrektor olsztyńskiego Hamptona by Hilton   PERSONALIA

Barbara Pawliczuk, dotychczasowa kierownik sprzedaży i marketingu zarządzanego przez VHM Hotel Management hotelu Hampton by Hilton Olsztyn, awansowała na stanowisko dyrektor generalnej tego obiektu. Zastąpiła na tym stanowisku Anetę Olechno, która obejmie stery w innym obiekcie zarządzanym przez VHM, przygotowywanym do otwarcia hotelu Glar nad Jeziorem Warnowskim w Wisełce koło Międzyzdrojów.

Barbara Pawliczuk z branża turystyczną związana jest od 30 lat. Pracowała w Biurze Turystyki Młodzieżowej Juwentur w Olsztynie i Biurze Turystyki Motorowej PZM. Odpowiadała za dział turystyki krajowej w Biurze Podróży Traveland wchodzącym w skład Grupy Anders. W latach 2007 – 2012 była dyrektorem marketingu i sprzedaży hotelu Zamek Ryn, należącego do Grupy Anders, odpowiadając też za organizację sprzedaży i promocję pozostałych obiektów noclegowych wchodzących w skład grupy. Przez kolejne dwa lata była dyrektorem ds. marketingu i sprzedaży rzeszowskich hoteli: 5-gwiazdkowego Bristol Tradition & Luxury oraz 4-gwiazdkowego Grand Hotel Rzeszów. W 2014 r. została dyrektorem generalnym otwieranego Herbarium Hotel & Spa w Chomiąży Szlacheckiej k. Bydgoszczy, a rok później hotelu Masuria w Worlinach, kupionego przez Central Fund of Immovables. Wcześniej odpowiadała też za sprzedaż i marketing Pałacu Mortęgi Hotel & Spa na Mazurach. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej i Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie.

Otwarty w 2021 roku Hampton by Hilton w olsztyńskim kompleksie Centaurus dysponuje 105 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *