Aneta Olechno objęła stery w hotelu Glar   PERSONALIA

Anna Olechno, ostatnio dyrektor generalna hotelu Hampton by Hilton Olsztyn, pokieruje innym obiektem zarządzanym przez VHM Hotel Management, powstającym na wyspie Wolin w Wisełce koło Międzyzdrojów hotelem Glar z 91 pokojami, centrum konferencyjno-szkoleniowym o pow. 300 m kw., restauracją, basenem i SPA. Otwarcie hotelu planowane jest w połowie 2024 r. Jak pisaliśmy wcześniej w olsztyńskim obiekcie zastąpiła ją Barbara Pawliczuk.

Wcześniej Aneta Olechno była związana z obiektem Golden Tulip Gdańsk Residence, gdzie od otwarcia zarządzała operacyjnie na stanowisku zastępcy dyrektora hotelu. Wcześniej w latach 2010-2012 pracowała w sieci Qubus Hotel – jako zastępca dyrektora Qubus Hotel Gdańsk, a później dyrektor Qubus Hotel Wrocław. Doświadczenie standardów sieciowych w gastronomii zdobywała natomiast za granicą, gdzie jako manager zarządzała kawarniami Starbucks w prestiżowej londyńskiej dzielnicy Mayfair.

VHM Hotel Management zarządza jako operator hotelami Hampton by Hilton w Gdańsku na Starym Mieście, Olsztynie i Białymstoku oraz Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Spółka podpisała również umowy na zarządzanie planowanymi obiektami Nickel Resort & SPA w Grzybowie k. Kołobrzegu i Szklarskiej Porębie oraz kompleksem Radisson Resort & Suites w Ustroniu Morskim.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Aneta Olechno objęła stery w hotelu Glar

  1. Kto nie pracował z tą kobietą ten nie wie co to cyrk. Pani Aneta jest mobbingującym managerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *