Warszawski hotel Felix do wyburzenia, w jego miejscu powstaną mieszkania   INWESTYCJE

Spółka celowa dewelopera Unidevelopment SA (Grupa Unibep), który kupił od Grupy Satoria w ubiegłym roku za 48 mln zł działkę wraz z hotelem Felix na warszawskiej Pradze, planuje jego wyburzenie i budowę w tym miejscu kompleksu składającego się z 251 mieszkań.

Hotel Felix, mat. inwestora

Deweloper rozpoczął właśnie dialog społeczny z okolicznymi mieszkańcami zwołując spotkanie, które odbędzie się 29 listopada w hotelu Felix, a poprzedzi je spotkanie online. Firma deweloperska na tym etapie planowania nowego obiektu chce poznać opinie mieszkanek i mieszkańców, sąsiadów, organizacji społecznych oraz ruchów miejskich. 

wizualizacja zespołu mieszkaniowego

Spółka planuje budowę przy ulicy Omulewskiej budynku składającego się z czterech brył połączonych wspólnym garażem podziemnym, w których ma powstać 251 mieszkań. Koncepcja przewiduje stworzenie dziedzińca urządzonego małą architekturą i wysoką zielenią, dostępnego dla lokalnej społeczności.

Warszawski trzygwiazdkowy hotel Felix dysponuje 227 pokojami. Od 2011 do 2023 roku działał pod marką Best Western.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *