Hilton najlepszym miejscem pracy na świecie

Hilton, jako pierwsza firma z branży hotelarskiej, został uznany za Najlepsze Miejsce Pracy na Świecie przez magazyn Fortune i organizację Great Place to Work.

Hotel Hilton przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie

Jak czytamy w komunikacie prasowym sieci, Hilton "od pierwszego pojawienia się na tej liście w 2016 roku, Hilton buduje swoją kulturę, kładąc nacisk na tworzenie miejsca pracy inkluzywnego, oferującego duże możliwości rozwoju, inspirującego celowością działania i zapewniającego wsparcie, dzięki któremu jego licząca na całym świecie 460 000 członków załoga nieustannie się rozwija".

Simon Vincent, EVP i prezes Hiltona na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, powiedział – „Jesteśmy dumni z uznania nas za najlepsze miejsce pracy na świecie, co nastąpiło po uzyskaniu nagród w ponad 20 krajach w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Ta nagroda jest uhonorowaniem zaangażowania naszych niezwykłych członków zespołu pracowniczego oraz kultury innowacji i integracji, którą rozwijamy od ponad wieku. To świadectwo potęgi inwestowania w pracowników w celu tworzenia wyjątkowego miejsca pracy, w którym każdy może się rozwijać”. 

Amerykańska sieć zapewnia benefity zarówno pracownikom zatrudnionym na godziny, jak i etatowym, w tym wydłużony urlop rodzicielski, pomoc w adopcji i atrakcyjne korzyści związane z podróżami w ramach cieszącego się dużą popularnością pracowniczego programu podróży Go Hilton.

Hilton, wraz z Hilton Global Foundation, ogłosił również, że uruchomi Hilton Cares – program, z którego 500 000 USD zostanie przeznaczone na stypendia i pomoc finansową zarówno dla pracowników firmy, jak i społeczności lokalnych, angażujących się w budowanie i rozwijanie karier w hotelarstwie. Zgłoszenia będą przyjmowane od początku 2024 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *