Kamila Hilgier commercial managerem w DoubleTree by Hilton Wrocław   PERSONALIA

Kamila Hilgier, przez blisko 20 lat związana z hotelem Radisson Blu Wrocław, objęła stanowisko commercial managera w DoubleTree by Hilton Wrocław, a Olgierd Leśniak, ostatnio w Q Hotel, został senior sales managerem w DoubleTree.

Kamila Hilgier zaczynała w karierę w branży hotelarskiej w 2000 r. jako recepcjonistka w hotelu Frohsinn w Bawarii. W 2002 r. została zastępca kierownika recepcji w Novotelu Szczecin, a w 2004 r związała się z hotelem Radisson Blu Wrocław, gdzie przeszła drogę od zastępcy kierownika recepcji przez revenue coordinatora, senior sale account managera po dyrektor sprzedaży i marketingu, którą to funkcję pełniła od 2017 r. Na stanowisku commercial managera jest odpowiedzialna za opracowanie strategii handlowej hotelu, obejmującej wszystkie segmenty i kanały w celu maksymalizacji całkowitych przychodów i zysków, a także penetracji rynku przez hotel, kierując planowaniem i realizacją strategii i działań komercyjnych, wspierając zespół ds. przychodów, sprzedaży, cateringu i wydarzeń oraz marketingu, współpracując z zespołami wsparcia regionalnego. Kamila Hilgier jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Olgierd Leśniak z branżą hotelarską związany jest od blisko 10 lat. Zaczynał jako sales coordinator w hotelu Dębowy w Bielawie w woj. dolnośląskim. W 2017 r. został sales managerem w Radisson Blu Wrocław, a w 2019 r. trafił do zespołu pre-openingowego The Bridge MGallery Wrocław jako senior sales managerem, a w 2021 r. został sales managerem Q Hotelu Plus Wrocław i przygotowywanego do otwarcia Q Hotel Plus Wrocław Bielany. Olgierd Leśniak jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *