Nowa dyrektor hotelu MDM w Warszawie   PERSONALIA

Martyna Śleszyńska, od  ponad dziesięciu lat związana z Hotelami Warszawskimi „Syrena”, została dyrektor hotelu MDM w Warszawie.

W HW „Syrena” zaczynała w 2013 r. w dziale recepcji historycznego hotelu Polonia Palace. Szybko awansowała w strukturach firmy poprzez kierownika recepcji hoteli MDM i Metropol, aż po ponowne otwarcia obiektów po pandemii w roli dyrektora operacyjnego. W grudniu 2023 r. ukończyła studia podyplomowe na Akademii L. Koźmińskiego na kierunku Akademia kompetencji menedżera.

– W życiu stawiam na ludzi, otaczam się profesjonalistami, pełnymi energii i samodzielności. Dzięki temu udało nam się stworzyć zgrany zespół, w którym wszyscy się wspierają i biorą odpowiedzialność za wspólny sukces, za nasz sukces. Jest to bardzo istotne w obliczu zmian, jakie czekają nasz hotel
w 2024 roku: przed nami duży remont, w wyniku którego powstanie nowa restauracja, recepcja oraz miejsce spotkań dla gości – mówi Martyna Śleszyńska. – Jesteśmy bardzo podekscytowani projektem przebudowy naszej antresoli, który nawiązuje do historii powstania hotelu MDM oraz jego lokalizacji przy placu Konstytucji w Warszawie. Wierzymy, że ta modernizacja wpłynie na i tak już pozytywne opinie naszych gości, którymi chętnie dzielą się w internecie.

3-gwiazdkowy hotel MDM ze 135 pokojami jest jednym z budynków tworzących Marszałkowską Dzielnicę Mieszkaniową, która była sztandarowym projektem architektonicznym powojennej Warszawy. Został otwarty w 1955 r. W 2019 r. odsłonięto nową fasadę, która została poddana generalnemu remontowi i odzyskała oryginalny wygląd. W 2024 r. hotel zaprosi gości do nowej przestrzeni z recepcją, barem oraz restauracją.  Do grupy Hotele Warszawskie „Syrena” należą także Polonia Palace oraz Metropol.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *