W Czechach otwarto pierwszy ibis Styles   ŚWIAT

W Rožnovie Pod Radhoštěm w sercu regionu Morawskiego Wołoszczyzny otwarty został pierwszy hotel pod marką ibis Styles sieci Accor.  Motywem przewodnim designu jest inspiracja ludowymi wzorami znanymi z tradycyjnych tkanin w błękicie oraz hołd dla lokalnych sztuk i rzemiosł, prezentowanych m.in. w pobliskim Muzeum Wsi Beskidzkiej.

Rožnov pod Radhoštěm położony w obrębie obszaru chronionego krajobrazu Beskidów to górskie miasteczko, przesiąknięte dziedzictwem kulturowym tradycji słowiańsko-wołoskiej, którą widać w zwyczajach regionu, dialektach, muzyce, stylach ubioru i kuchni. Hotel znajduje się na skraju parku leśnego w odległości spaceru od centrum miasta.

– Cieszymy się, że możemy zaproponować wszystkim odwiedzającym Czechy i nasz region ten wyjątkowy obiekt. Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby otwarty hotel stał się oazą łączącą lokalne tradycje z nowoczesnym komfortem i wypoczynkiem. Z niecierpliwością wyczekujemy niezapomnianych przeżyć i wydarzeń zakorzenionych w naturalnym pięknie i dziedzictwie kulturowym Morawskiej Wołoszczyzny – mówi Pavel Maler, dyrektor generalny hotelu.

Mieszczący się w odnowionym budynku modernistycznym hotel oferuje 88 pokoje, restauracje z tarasem zewnętrznym, lobby bar, a także kryty i odkryty basen, plac zabaw dla dzieci, centrum SPA & wellness (sauna, masaże, hydroterapia i elektroterapia) oraz obiekty sportowe (pole do mini golfa, korty tenisowe, tor kręglarski i tenis stołowy). Hotel posiada także sześć sal konferencyjnych łącznie na 350 uczestników.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *