Adam Pruszkowski dyrektorem generalnym kompleksu Green Mountain w Karpaczu   PERSONALIA

Adam Pruszkowski, ostatnio wprowadzający na rynek Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie, został dyrektorem generalnym kompleksu Green Mountain sieci Górskie Resorty z 5-gwiazdkowym hotelem i dziewięcioma budynkami apartamentowymi, łącznie z 320 pokojami i apartamentami.  

Z branżą hotelarską związany jest od 35 lat. Karierę rozpoczynał w Niemczech. Po powrocie do Polski był m.in. prezesem zarządu Hotelu Boss w warszawskim Miedzeszynie, a w 2012 r. wprowadzał na rynek jako wiceprezes zarządu Polaris Hospitality Enterprises i dyrektor operacyjny DoubleTree by Hilton Warszawa w Wawrze. W 2015 r. został dyrektorem generalnym nowo otwieranego DoubleTree by Hilton w rosyjskim Tiumeniu na Syberii, a w 2018 r. Hiltona Świnoujścia od fazy pre-openinngu, będąc też dyrektorem regionalnym Zdrojowej Invest, odpowiadającym za Radissona Blu. W 2021 r, został dyrektorem generalnym przygotowywanego do otwarcia Hiltona Garden Inn w Tbilisi, a w 2022 r. dyrektorem generalnym Radissona Blu w Ostródzie na rok przed otwarciem obiektu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *