Nowi managerowie w Grupie Dobry Hotel   PERSONALIA

Ewa Michałowska objęła stanowisko dyrektor ds. zarządzania przychodami, Łukasz Gendera - dyrektora operacyjnego w regionie północnym (Trójmiasto i Jastarnia), a dotychczasowy dyrektor operacyjny Piotr Rudziński został dyrektorem ds. jakości w Grupie Dobry Hotel.


Ewa Michałowska posiada ponad 20-letnie doświadczeniem w hotelarstwie. Zaczynała na recepcji hoteli Hilton Resort i Ocean Key Resort na Florydzie. W latach 2004-2007 pracowała w sieci Domina Hotels & Resorts najpierw jako kierownik recepcji obiektu w Poznaniu dochodząc do stanowisko revenue managera hotelu w egipskim Sharm el Sheik. Stworzyła i przez trzy lata kierowała poznańskim biurem Netmedia Business Travel (e-Travel), gdzie zdobyła doświadczenie z wdrażania internetowych systemów do rezerwacji hotelowych dla firm. Od 2011 r. przez sześć lat zarządzała poznańskim hotelem IOR, a w 2017 r. związała się z siecią  IBB Hotel Collection najpierw jako cluster revenue manager i zastępca dyrektora hotelu IBB Andersia Poznań, a od 2019 r. jego dyrektor. Przez ostatnie dwa lata pracowała w poznańskim oddziale firmy Amazon jako change operation manager i senior program manager.

Łukasz Gendera karierę hotelarza rozpoczął w 2000 r. w sieci Qubus Hotel w dziale gastronomii, gdzie w krótkim czasie został managerem oraz trenerem wewnętrznym F&B. W 2007 r. pełnił funkcję managera gastronomii w Hotelu Velaves we Władysławowie, gdzie był odpowiedzialny za kilkanaście punktów gastronomii, a dwa lata później jako manager ds. gastronomii brał udział w otwarciu hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy. W 2013 r. został dyrektorem ds. gastronomii sieci Zdrojowa Hotels, gdzie jego głównymi zadaniami było opracowanie i wprowadzenie procedur, tworzenie i nadzór realizacji budżetów gastronomii poszczególnych hoteli oraz projektowanie i współtworzenie nowych projektów hoteli. W 2021 r. został dyrektorem pierwszego w Polsce hotelu pod marką Royal Tulip z grupy Louvre Hotels Group, pod który wszedł hotel Sand w Kołobrzegu, a 2023 r. podjął współpracę z hotelem Senator w Dźwirzynie z grupy Hotele Nadmorskie, przy zarządzaniu obiektem.
Z kolei Piotr Rudziński z branżą hotelarską związany jest od 23 lat, a z Grupą Dobry Hotel od 20 lat. Karierą rozpoczął w sieci Qubus, gdzie rozwijał się w pionie gastronomicznym w hotelach na terenie całej Polski. W 2004 r. został kierownikiem gastronomii Villi Sedan w Sopocie, a następnie całego obiektu. Od 2012 r. był dyrektorem hoteli Villa Sedan i Różany Gaj w Gdyni, a od 2016 r. również hotelu Aqua w Sopocie. W 2018 r. został dyrektorem regionalnym sieci,  następnie dyrektorem operacyjnym odpowiedzialny za hotele w całej Polsce. Wraz z rozwojem firmy obszar jego pracy zmienił się na region północny i centralny, a następnie sam północny.

Dyrektorem operacyjnym na region centralny od października jest Mariusz Kaczmarski, a na region południowy od maja Mariusz Domanus.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *