Focus Hotels dołącza do grona Partnerów Forum HIT   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Focus Hotels, prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce, została Partnerem Srebrnym organizowanego przez wydawcę "Hotelarza" Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE, największe w Polsce wydarzenie poświęcone inwestycjom w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 20 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obecnie sieć posiada 15 hoteli w Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Elblągu, Lublinie i Chorzowie, a w planach są kolejne m.in. we Wrocławiu.

Obiekty funkcjonują w ramach marek Focus Hotel dedykowanej hotelom ekonomicznym oraz Focus Hotel Premium dla hoteli 4 gwiazdkowych charakteryzujących się wysoką jakością świadczonych usług.

Organizowane przez wydawcę "Hotelarza" wydarzenia z cyklu Hotel Investment Trends to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie skoncentrowane na inwestycjach w hotelarstwie

To właśnie tu rokrocznie spotykają się wszyscy najwięksi gracze na rynku – inwestorzy prywatni i instytucjonalni, kadra zarządzająca hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowi przedstawiciele banków i sieci hotelowych. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział stacjonarnie 350 reprezentantów sektora hotelowego, w tym właściciele i Top Managerowie 25 spośród 30 największych sieci i operatorów hotelowych w Polsce, a kolejnych 100 uczestników śledziło Forum online. To najlepsza możliwość do zacieśnienia istniejących i podjęcia nowych relacji biznesowych i branżowych!

W panelach dyskusyjnych, poza czołowymi przedstawicielami rodzimego rynku, biorą udział także Top Managerowie największych firm związanych z hotelarstwem z całej Europy.

Forum towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku 2024.

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum>>

Galeria zdjęć>>

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends>>


Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *