Murat Yilmaz pokieruje ekspansją Wyndham Hotels & Resorts w CEE   PERSONALIA

Posiadający ponad 30 lat doświadczenia w sektorze hotelarskim Murat Yilmaz, został nowym Market Managing Directorem sieci Wyndham Hotels & Resorts w Europie Środkowo-Wschodniej. A już 20 maja weźmie udział w dyskusji liderów "Jak poprawić rynek inwestycji hotelowych w Polsce? Kluczowe szanse i bariery rozwoju", podczas otwarcia Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE w hotelu Renaissance Warsaw.

Yilmaz ma ponad 35-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Po ukończeniu studiów z zakresu zarządzania hotelarstwem pracował na różnych stanowiskach dla dużych grup hotelowych, takich jak Hilton, Marriott, Starwood, Deutsche Hospitality i Dorint Hotels, specjalizując się w rozwoju biznesu, zarządzaniu aktywami, rozwoju nieruchomości, finansach, otwarciach i operacjach hotelowych.

Jako wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Deutsche Hospitality zarządzał i podpisywał projekty m.in. we Włoszech, Hiszpanii i Czechach. Ostatnio, jako Executive Advisor Business Development, kierował globalnymi działaniami deweloperskimi Grupy FTI. Posiada także certyfikat z zakresu zarządzania nieruchomościami hotelowymi i aktywami Uniwersytetu Cornella oraz biegle posługuje się językiem angielskim, niemieckim i tureckim.

W sieci Wyndham Hotels & Resorts będzie kierował wdrażaniem strategii operacyjnych dla rosnącego portfolio hoteli w Europie Środkowej i Wschodniej. Będzie również rozwijał strategiczne relacje z obecnymi i nowymi partnerami Wyndham. -Z niecierpliwością czekam na moje nowe obowiązki i współpracę z zespołem Wyndham i naszymi partnerami hotelowymi. Nie chodzi tylko o rozszerzenie obecności Wyndham na rynku i wspieranie naszych hoteli franczyzowych w najlepszy możliwy sposób, ale także o budowanie długoterminowych i opartych na zaufaniu relacji z naszymi właścicielami, inwestorami i partnerami hotelowymi. Wierzę, że mogę wnieść istotny wkład dzięki mojej rozległej sieci kontaktów i doświadczeniu w rozwoju hoteli – mówi Murat Yilmaz.

Wyndham Hotels & Resorts, jeden z największych na świecie franczyzodawców hotelowych, z 9200 hotelami w ponad 95 krajach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *