Park Inn by Radisson Katowice zmienił się w Hola Hotel

Po odłączeniu się od sieci Radisson Hotel Group katowicki hotel działający dotychczas pod marką Park Inn by Radisson (a wcześniej Best Western Premier) od 24 lutego zaczął nowy rozdział swojej działalności jako Hola Hotel Katowice.

Jak opisuje dyrekcja hotelu: „Zmiana ta jest wypadkową naszego rozwoju i ogromu zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości usług, które oferujemy państwu od lat przy ulicy Bytkowskiej. Jako Hola Hotel Katowice będziemy z jeszcze większą efektywnością dążyć do doskonałości w obsłudze klienta i zapewniania państwu komfortowego pobytu”.

Hotel otwarty został w 2010 r. pod marką Best Western Premier w przebudowanym hotelu uniwersyteckim zlokalizowanym przy granicy z Siemianowicami Śląskimi. W 2018 r. zmienił markę na Park Inn by Radisson i zarządzany był przez sieć Radissona. Rok wcześniej otwarto przy nim forum kongresowe o powierzchni 800 m kw. z salami na dwóch poziomach. Dysponuje 168 pokojami. Właścicielem hotelu jest krakowska spółka Havre z branży nieruchomości. Obecnie pod marką Park Inn by Radisson działają w Polsce dwa hotele: w Krakowie i Poznaniu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *