Hotel Novotel Warszawa Centrum – idealna przystań dla rodzinnych podróży   MATERIAŁ PARTNERA

Rok 2024 to wyjątkowy czas dla Hotelu Novotel Warszawa Centrum, który obchodzi swoje 50-lecie istnienia. Już z chwilą powstania, hotel idealnie wkomponował się w krajobraz miejski stolicy, stając się prawdziwym symbolem gościnności. W miarę upływu lat, wraz z dynamicznymi przemianami zachodzącymi w Warszawie, Hotel Novotel Warszawa Centrum dostosowywał się do zmieniających się potrzeb i oczekiwań swoich gości, utrzymując jednocześnie swoją niepowtarzalną tożsamość.

Pomimo, iż charakter hotelu może wydawać się typowo biznesowy, w zeszłym roku ugościł on aż 50 tysięcy dzieci. Wszechstronność i różnorodność oferty przyciąga bowiem nie tylko klientów biznesowych, lecz także osoby poszukujące komfortowego i przyjaznego miejsca na rodzinny wypoczynek w centrum stolicy.

Warunki zakwaterowania przyjazne dla rodzin

Rodzinne noclegi w hotelach marki Novotel to nie tylko komfort, ale także oszczędność dla podróżujących z dziećmi. Dzieci do 16. roku życia dzielące pokój z rodzicami mają zapewniony bezpłatny nocleg i śniadanie. Dodatkowo, dla rodzin poszukujących większej przestrzeni i komfortu, Novotel proponuje wybór Family Offer, w której drugi pokój jest dostępny z 50% zniżką. To rozwiązanie dla większych rodzin, które cenią sobie dodatkową przestrzeń i prywatność podczas pobytu. Oferując tę możliwość, Novotel uwzględnia różnorodne potrzeby rodzin, zapewniając im elastyczność i wygodę, zarówno podczas krótkich wypadów, jak i dłuższych pobytów w hotelu. Dzięki temu, podróżowanie z rodziną staje się nie tylko komfortowe, ale także ekonomiczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej rodziny.

Przestrzenie dla najmłodszych


Hotel Novotel Warszawa Centrum to oaza komfortu dla najmłodszych gości. Dbając o ich potrzeby i zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie, hotel oferuje wiele przestrzeni dostosowanych specjalnie do dzieci. Strefa Playzone, wyposażona w piłkarzyki i stół do ping ponga, to miejsce, w którym mali goście mogą aktywnie spędzać czas, rozwijając swoje zainteresowania. Strefa bajek oraz strefa zabaw w dedykowanym kąciku to przestrzenie, gdzie dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność, bawiąc się w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. W hotelu Novotel Warszawa Centrum znajduje się także strefa z xBoxem, zapewniająca rozrywkę dla miłośników gier. Te różnorodne miejsca pozwalają najmłodszym spędzić czas w sposób zarówno aktywny, jak i kreatywny, zaspokajając różnorodne zainteresowania i potrzeby.

Dzięki kompleksowemu podejściu do potrzeb dzieci, nawet najbardziej energiczne pociechy znajdą rozwiązanie dla siebie, co pozwoli rodzicom na chwilę wytchnienia i pewność, że ich pociechy spędzają wartościowy czas, dostosowanych do ich potrzeb i wieku.

Dodatkowe udogodnienia

W Novotel Warszawa Centrum każde dziecko otrzymuje upominek na powitanie. Maskotka witająca najmłodszych w hotelu to pamiątka z pobytu, która będzie przypominać o radosnym wyjeździe. Po zameldowaniu, na najmłodszych czekają kolejne atrakcje. Novotel Warszawa Centrum regularnie organizuje animacje dla dzieci, takie jak malowanie buziek, zabawy w poszukiwanie syrenek czy seanse kinowe. Wszystko po to, aby zapewnić najmłodszym gościom niezapomniane przeżycia.

Animacje, dostosowane do wieku i zainteresowań najmłodszych gości rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Dla małych odkrywców przewidziane są zabawy integrujące z innymi młodymi gośćmi.

Kuchnia dla najbardziej wymagających gości

W trosce o komfort najmłodszych gości, hotelowa restauracja oferuje atrakcyjne menu dziecięce. Różnorodny bufet śniadaniowy zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia. W restauracji dostępna jest także maszyna do przygotowywania puszystych pankejków. Dziecko może samodzielnie zrobić pyszny naleśnik. Ta kulinarna zabawa jest gwarancją uśmiechu na twarzy każdego malucha.

Jubileuszowy rok w Novotel Warszawa Centrum to okazja do docenienia jego przyjaznego podejścia do rodzinnych podróży. Hotel nie tylko zapewnia komfortowe zakwaterowanie, ale także bogatą ofertę rozrywkową dla najmłodszych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *