Aleksandra Latek-Mastalerz dyrektor Głęboczek Vine Resort   PERSONALIA

Aleksandra Latek-Mastalerz, wcześniej zarządzająca m.in. Pałacem i Folwarkiem Łochów, została dyrektor generalną 4-gwiazdkowego hotelu Głęboczek Vine Resort & Spa na Pojezierzu Brodnickim.

Z branżą hotelarską związana jest od końca lat 90., gdy zaczynała w warszawskim hotelu Marriott. Od 2006 r. zarządzała obiektem konferencyjno-hotelowym Instytut Rozwoju Biznesu w Serocku. W latach 2017 – 2023 była dyrektor generalną Pałacu i Folwarku Łochów należącego do Grupy Arche, wprowadzając na rynek Folwark. W Głęboczku zastąpiła Ewę Rennack, która zarządzała nim od 2019 r., a wcześniej należącym do tej samej grupy MPM Hotele Spa, 4-gwiazdkowym Villa Park Med & Spa w Ciechocinku.

Głęboczek Resort Vine & Spa otwarty został w 2009 r. i obecnie składa się z kilku części, m.in. dwóch budynków hotelowych Winnica I i II oraz Osady z kilkoma chatami wiejskimi, łącznie z 66 pokojami, Vine SPA z ofertą zabiegów i rytuałów winoterapii wykonywanych w 14 gabinetach na własnych kosmetykach Głęboczek Vine Spa Exclusive opartych na wyciągach z winogron, dwóch sal konferencyjo-bankietowych na 250 osób i 80 osób i kilku dodatkowych przestrzeni biznesowych, a sam obiekt otoczony jest winnicami z ponad 2 tys. krzewów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *