Nowy ekspres Aroca: profesjonalne funkcje dla branży HoReCa   MATERIAŁ PARTNERA

W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie HoReCa, każdy detal ma znaczenie, a zadowolenie klienta jest priorytetem. W odpowiedzi na te potrzeby, Aroca wprowadza na rynek nowy ekspres do kawy – Aroca Coffee Zone, przełomowe urządzenie zaprojektowane z myślą o branży HoReCa. Dzięki zaawansowanej technologii i funkcjom dedykowanym specjalnie dla hoteli, restauracji i kawiarni, ekspres Aroca Coffee Zone staje się niezbędnym elementem każdego lokalu, który pragnie oferować swoim gościom kawę najwyższej jakości.

Kluczowe funkcje dla HoReCa - Aroca Coffee Zone

To innowacyjne urządzenie nie tylko imponuje niesamowitą wydajnością, umożliwiając przygotowanie do 200 kaw dziennie, ale również oferuje automatyczny system czyszczenia oraz szeroką gamę przepisów kawowych. Co jednak wyróżnia Aroca Coffee Zone, to jego unikalne funkcje, zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach branży HoReCa.

Wszystkie ekspresy w twojej firmie pod kontrolą.

Zaawansowana funkcja telemetrii w ekspresie Aroca Coffee Zone rewolucjonizuje sposób zarządzania urządzeniami, oferując menedżerom i personelowi możliwość ciągłego monitorowania stanu ekspresów. Obejmuje to liczbę przygotowanych kaw, konieczność przeprowadzenia czyszczenia, w tym ilość przeprowadzonych akcji konserwacji oraz szybkie identyfikowanie ewentualnych awarii. Możliwość zdalnej kontroli nad ekspresami zapewnia nie tylko większą wygodę, ale również optymalizuje operacje, co jest kluczowe w większych obiektach i sieciach, gdzie jakość i dostępność serwowanych napojów są priorytetem.

Kawa mleczna bez mleka? Nie w Aroca Coffee Zone!

Aroca Coffee Zone wyróżnia się na rynku dzięki funkcji automatycznego wygaszania możliwości przygotowania kaw mlecznych, gdy w urządzeniu brakuje mleka. Jest to rozwiązanie, które zapobiega sytuacjom, w których klienci mogliby otrzymać napoje niekompletne - uniknięcie tego jest kluczowe dla utrzymania wysokiej jakości serwisu i zadowolenia gości. Ta funkcja gwarantuje to, że każda zamówiona kawa mleczna zostanie wykonana bezbłędnie.

Kalibracja na poziomie baristy w eksprach Aroca.

Kalibracja kawy w ekspresie Aroca Coffee Zone umożliwia precyzyjne dostosowanie smaku kawy do indywidualnych preferencji gości, nawet przy zmianie typu ziaren. Kalibrację na poziomie baristy wykonasz w kilku prostych krokach, które zostaną wyświetlone na dotykowym ekranie. Ta funkcjonalność pozwala personelowi z łatwością kalibrować ekspres, aby zapewnić najlepszą jakość i smak kawy, co jest niezmiernie ważne w branży, gdzie doskonałość smaku kawy może przyciągnąć i zatrzymać klientów.

Personalizacja kawy. Unikatowe doświadczenia dla klientów HoReCa.

Aroca Coffee Zone odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na personalizację napojów, oferując możliwość dostosowania mocy kawy, ilości mleka oraz wielkości napoju według życzenia klienta. Ta funkcja umożliwia każdemu gościowi delektowanie się napojem idealnie odpowiadającym jego preferencjom, co jest coraz bardziej cenione w świecie HoReCa, gdzie personalizacja staje się normą.

Aroca Coffee Zone must-have Twojej firmy

Dzięki tym innowacyjnym funkcjom, Aroca Coffee Zone prezentuje się jako idealne rozwiązanie dla branży HoReCa, zapewniając nie tylko wyjątkową jakość i efektywność, ale również dostosowanie do konkretnych potrzeb sektora. Automatyczne wygaszanie opcji kawy mlecznej, gdy w ekspresie nie ma mleka, precyzyjna kalibracja kawy, personalizacja kaw oraz telemetria monitorująca stan ekspresu to kluczowe cechy, które wyróżniają Aroca Coffee Zone na tle konkurencji, czyniąc go niezbędnym elementem dla każdego miejsca dążącego do doskonałości w oferowaniu kawy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *