Ewa Chodakowska w panelu podczas Forum HIT 2024   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Ewa Chodakowska, pionierka branży fitness w Polsce, promotorka zdrowego stylu życia, trenerka i właścicielka hotelu w Grecji, weźmie udział w panelu "Buduj z głową: Optymalizacja kosztów inwestycji hotelowej", podczas Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE 2024, które odbędzie się 20 maja w hotelu Renaissance w Warszawie.

Ewa Chodakowska ponad 10 lat temu wykorzystała siłę rozwijających się mediów społecznościowych, aby przeprowadzić w Polsce rewolucję fitness. Teraz współtworzy i skutecznie rozwija sześć spółek realizujących projekty skupione wokół promocji zdrowego stylu życia. Podczas wydarzenia reprezentować będzie markę Technogym.

W panelu moderowanym przez Wojciecha Witka, współzałożyciela Iliard Architecture&Interior Design, zaproszeni przez nas specjaliści poszukają odpowiedzi na pytania jakich kluczowych błędów powinni wystrzegać się inwestorzy, jakie są trendy w projektowaniu nowoczesnych hoteli, a także na jakie rozwiązania warto postawić, aby przyciągnąć nimi gości do naszego hotelu? Ewa Chodakowska poruszy zagadnienia związane z inwestycjami w siłownie hotelowe i technologami na siłowni, a także dlaczego jest to ważne dla gości.

Organizowane przez wydawcę "Hotelarza" wydarzenia z cyklu Hotel Investment Trends to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie skoncentrowane na inwestycjach w hotelarstwie

To właśnie tu rokrocznie spotykają się wszyscy najwięksi gracze na rynku – inwestorzy prywatni i instytucjonalni, kadra zarządzająca hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowi przedstawiciele banków i sieci hotelowych. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział stacjonarnie 350 reprezentantów sektora hotelowego, w tym właściciele i Top Managerowie 25 spośród 30 największych sieci i operatorów hotelowych w Polsce, a kolejnych 100 uczestników śledziło Forum online. To najlepsza możliwość do zacieśnienia istniejących i podjęcia nowych relacji biznesowych i branżowych!

W panelach dyskusyjnych, poza czołowymi przedstawicielami rodzimego rynku, biorą udział także Top Managerowie największych firm związanych z hotelarstwem z całej Europy.

Forum towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku 2024.

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum>>

Galeria zdjęć>>

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends>>


Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *