Zdrojowa Invest&Hotels Partnerem Platynowym Forum HIT 2024   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Zdrojowa Invest & Hotels, rodzinna grupa dewelopersko-hotelarska wywodząca się z Kołobrzegu, a także druga największa w Polsce sieć hotelowa pod względem przychodów, została Partnerem Platynowym Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE. To organizowane przez wydawcę "Hotelarza", największe w regionie wydarzenie skoncentrowane na inwestycjach w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 20 maja w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Sieć Zdrojowa Hotels tworzą wyjątkowe obiekty premium ww polskich nadmorskich i górskich kurortach, działające pod międzynarodowymi markami (w ramach sieci: Hilton, Radisson, LHG), a także jako obiekty niezależne. Zdrojowa to także pionier i lider condo hoteli oraz największy deweloper apartamentów wakacyjnych w Polsce z 1200-osobową kadrą.

Wydarzenia z cyklu Hotel Investment Trends to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie skoncentrowane na inwestycjach w hotelarstwie

To właśnie tu rokrocznie spotykają się wszyscy najwięksi gracze na rynku – inwestorzy prywatni i instytucjonalni, kadra zarządzająca hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowi przedstawiciele banków i sieci hotelowych. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział stacjonarnie 350 reprezentantów sektora hotelowego, w tym właściciele i Top Managerowie 25 spośród 30 największych sieci i operatorów hotelowych w Polsce, a kolejnych 100 uczestników śledziło Forum online. To najlepsza możliwość do zacieśnienia istniejących i podjęcia nowych relacji biznesowych i branżowych!

W panelach dyskusyjnych, poza czołowymi przedstawicielami rodzimego rynku, biorą udział także Top Managerowie największych firm związanych z hotelarstwem z całej Europy.

Forum towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku 2024.

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum>>

Galeria zdjęć>>

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends>>


Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *