Pieczona kaczka à la AI (a stary niedźwiedź mocno śpi)

Lubię pieczoną kaczkę, która w Azji smakuje najlepiej. Zwłaszcza na street food lub w małych chińskich restauracjach. Choć w tropikalne południe, aby samemu nie wyglądać jak zjarany drób, lepiej znaleźć MK z klimą.

W ubiegłym tysiącleciu kolekcjonowałem menu. W Bangkoku łupem padła słusznych rozmiarów karta suki z MK (taka tajska sieć, o której za chwilę). Dałem radę, choć nie wchodziła pod T-shirt. W dobrej wierze, dla szkoły hotelarskiej. Dziś drukowane menu zanika. Wprawdzie byłem na niebiańskim boeuf bourguignon u Hélène, gdzie właścicielka kaligrafuje dania dnia ręcznie, jednak większość przechodzi na QR. Wystarczy zeskanować na smarta, wybrać ulubione danie, zamówienie po Wi-Fi idzie bezpośrednio do kuchni, a chwilę później w rytmie muzyki przyjeżdża Keenon Dinerbot T6 z pachnącą kaczuchną i odpowiednimi sosami. Wózek życzy smacznego, robi sexy manewr i wraca po następne zamówienie. Born for delivery – rewelacja, slim body 52 kg, 1,2 m/s, 12 h pracy na jednym ładowaniu, 35 kg udźwigu. Nie myli zamówienia, nie jara zioła na przerwie, nie dyskutuje z szefem. I nie jest uzwiązkowiony, jeszcze. Dopóki AI nie zacznie nas kontrolować, a to tylko kwestia czasu.

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *