HR Group Partnerem Złotym Forum HIT 2024   KONFERENCJE "HOTELARZA"

HR Group, jedna z wiodących multibrandowych spółek hotelarskich w Europie Środkowej z siedzibą w Berlinie, została Partnerem Złotym Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE. To organizowane przez wydawcę "Hotelarza", największe w regionie wydarzenie skoncentrowane na inwestycjach w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 20 maja w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance Warsaw Airport.

HR Group współpracuje z uznanymi grupami hotelowymi, takimi jak Accor, Wyndham Hotel Group, Dorint Hotels & Resorts, Hyatt, Hilton, Marriott, Radisson, IHG i Deutsche Hospitality. Działa również jako partner dla inwestorów instytucjonalnych, takich jak Pandox AB, DEKA, DWS, Union Investment i innych.

Spółka poszukuje hoteli miejskich i biznesowych w miastach o znaczeniu międzynarodowym i krajowym, a także kurortów w wiodących miejscowościach wypoczynkowych. W Polsce należą do niej obiekty Vienna House by Wyndham w Krakowie, Łodzi, Katowicach, Warszawie i Międzyzdrojach.

Wydarzenia z cyklu Hotel Investment Trends to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie skoncentrowane na inwestycjach w hotelarstwie

To właśnie tu rokrocznie spotykają się wszyscy najwięksi gracze na rynku – inwestorzy prywatni i instytucjonalni, kadra zarządzająca hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowi przedstawiciele banków i sieci hotelowych. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział stacjonarnie 350 reprezentantów sektora hotelowego, w tym właściciele i Top Managerowie 25 spośród 30 największych sieci i operatorów hotelowych w Polsce, a kolejnych 100 uczestników śledziło Forum online. To najlepsza możliwość do zacieśnienia istniejących i podjęcia nowych relacji biznesowych i branżowych!

W panelach dyskusyjnych, poza czołowymi przedstawicielami rodzimego rynku, biorą udział także Top Managerowie największych firm związanych z hotelarstwem z całej Europy.

Forum towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku 2024.

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum>>

Galeria zdjęć>>

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends>>


Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *