HIT 2024: Stacjonarnie lub online   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Forum Hotel Investment Trends tradycyjnie już stwarza unikatową okazję do uczestnictwa w wydarzeniu zarówno stacjonarnie w hotelu w Warszawie, jak i online z dowolnego miejsca na świecie.

Weź udział w tym wydarzeniu tak jak będzie Ci najwygodniej!

Spotkaj się z najważniejszymi uczestnikami rynku w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance, lub dołącz online i śledź transmisję w jakości HD na żywo.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ. STACJONARNIE, LUB ONLINE>>

STACJONARNIE – spotkaj się osobiście z właścicielami i kadrą zarządzającą hoteli, a także przedstawicielami sieci hotelowych, banków, deweloperów, czy funduszy inwestycyjnych w warszawskim pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance. Umacniaj dotychczasowe i zawieraj nowe kontakty biznesowe. Posłuchaj inspirujących paneli dyskusyjnych toczonych na scenie przez ekspertów z Polski i całej Europy. Weź udział w wieczornej gali podczas której rozstrzygniemy nasz plebiscyt na Hotelarską Inwestycję Roku!

ONLINE – weź udział w wydarzeniu zdalnie z dowolnego miejsca na świecie poprzez urządzenie posiadające dostęp do Internetu. Śledź panele dyskusyjne w jakości HD, zadawaj pytania panelistom poprzez specjalną aplikację, rozmawiaj z innymi uczestnikami na czatach. Relacja z konferencji będzie dla Ciebie dostępna do 30 dni po jej zakończeniu, dzięki czemu będzisz mieć możliwość ponownego odtworzenia najciekawszych dyskusji.

To najlepsza możliwość do zacieśnienia istniejących i podjęcia nowych relacji biznesowych i branżowych!

To właśnie tu rokrocznie spotykają się wszyscy najwięksi gracze na rynku – inwestorzy prywatni i instytucjonalni, kadra zarządzająca hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowi przedstawiciele banków i sieci hotelowych, po to aby m.in:

/ Zbudować nowe branżowe relacje i umocnić te istniejące
/ Zyskać możliwość pozyskania nowych partnerów biznesowych
/ Spotkać się na żywo z najlepszymi ekspertami, praktykami branży hotelowej z Polski i całej Europy
/ Znaleźć najlepsze rozwiązania dla swojego biznesu
/ Wziąć udział w wyjątkowej, networkingowej wieczornej Gali podczas której wyłonimy laureatów konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku 2024 w 5 kategoriach

Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum

Galeria zdjęćPrzeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends

Zapytania dotyczące udziału w konferencji: Wiola Wiater
509 416 935, w.wiater@pws-promedia.pl

Zapytania dotyczące współpracy sponsorskiej: Małgorzata Grenda
22 333 88 01, m.grenda@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *