Hotel Dyplomat oficjalnie otwarty

W przedwojennej kamienicy w centrum Olsztyna powstał 4-gwiazdkowy hotel Dyplomat, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 8 czerwca. Dokonał tego Kazimierz Siwik – inwestor w obecności licznie przybyłych gości reprezentujących lokalne władze, przedstawicieli świata kultury i biznesu oraz ludzi branży gastronomiczno – hotelowej.

 

Podczas uroczystości otwarcia swój kunszt zaprezentowali barmani serwując egzotyczne drinki i koktajle oraz szef kuchni ze swoim zespołem. W trakcie bankietu podano między innymi: terrinę z kaczych wątróbek z galaretką z jabłek i szałwii, suszoną szynkę „iberico” z marynowanymi sercami palmowymi, królika w sosie śmietanowo – rozmarynowym.

 

Dyplomat jest pierwszym w Olsztynie hotelem 4-gwiazdkowym – utrzymany w stylu butikowym, z kameralnymi wnętrzami. Luksusowy design i eleganckie wnętrza sprawiają, że jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w mieście łączące w sobie tradycję z nowoczesnością. Hotel posiada 25 pokoi łączących stylowe meble, szlachetne tkaniny z nowoczesnym wyposażeniem. Ponadto w hotelu znajduje się m.in. Single Malt Bar z wyborem najprzedniejszych trunków i profesjonalną obsługą barmańską, Strefa Biznesu i

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *