Otwarcie Hilton Garden Inn w Rzeszowie

18 października odbyło się oficjalne otwarcie Hilton Garden Inn w Rzeszowie. W wydarzeniu wzięło udział blisko 200 osób ze świata polityki, kultury i biznesu. Otwarcie poprowadził Tomasz Kammel, a motywem przewodnim wydarzenia był „czas”, co nawiązywało do filozofii Hilton Garden Inn: „Twój czas, Twój dzień, Twój biznes”. Spektakl artystyczny, który powstał we współpracy ze Studiem Tańca Iskra, a wystąpili w nim tancerze z Grupy Tanecznej Ego, łączył w sobie elementy wystąpień tanecznych i teatralnych. Po spektaklu nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi. Wzięli w nim udział: Marta Półtorak, prezes Develop Investment, Stanisław Sienko, zastępca Prezydenta Rzeszowa i Monika Krzeszowiec, dyrektor Hilton Garden Inn Rzeszów. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni do restauracji na uroczystą kolację.

 Konrad Fijołek, wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa wraz z osobą towarzyszącą. Marta Niewczas, mistrzyni świata w karate tradycyjnym, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Rzeszowa wraz z osobą towarzyszącą.

  Tomasz Kammel,Katarzyna

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *