Przy EXPO w Warszawie może powstać duży hotel   INWESTYCJE

Adept Investment, deweloper mający na swoim koncie kilkanaście zrealizowanych projektów w sektorze komercyjnym, zapowiedział budowę 468 pokojowego hotelu w Warszawie  przy ul. Prądzyńskiego vis a vis  Centrum Konferencyjno - Wystawienniczego EXPO XXI. Pierwszych gości hotel miałby przyjąć już za dwa lata.
Wizualizacja
Zamierzeniem inwestycyjnym spółki jest budowa siedmio kondygnacyjnego obiektu o wysokości około 30m. Koncepcja przewiduje usytuowanie wejścia głównego do budynku od strony ul. Prądzyńskiego. Na parterze znajdzie się recepcja z holem windowym, strefą lounge, barem, salami konferencyjnymi i pomieszczeniami biurowymi niezbędnymi do obsługi hotelu. W przeszklonym patio przewidziano salę restauracyjną połączoną z zapleczem kuchennym. Na pozostałych kondygnacjach umieszczono 468 pokoi hotelowych, serwisy piętrowe, oraz komunikację pionową. Wszystkie kondygnacje hotelu dostępne będą dla osób niepełnosprawnych dzięki dwóm zespołom wind obsługujących każdą kondygnację hotelu, z garażem podziemnym włącznie. W garażu podziemnym planowane jest 100 miejsc parkingowych. W południowej części działki częściowo pod planowanym wiaduktem znajduje się naziemny parking dla 50 samochodów.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Przy EXPO w Warszawie może powstać duży hotel

    • Taaa. Szczególnie ponad 450 pokoi na dzikim wypizdowie Woli. Bardzo dobra lokalizacja 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *