DeSilva w tym roku otworzy hotel w Poznaniu   OTWARCIA

Sieć DeSilva jesienią tego roku otworzy nowy, 60 pokojowy hotel w Poznaniu. Bedzie to drugi, po obiekcie w Opolu hotel tej sieci działający pod marką DeSilva Premium.

Czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany jest w centrum Poznania przy ulicy Piekary 5. Posiada 60 pokoi, lobby bar z kominkiem, restaurację z zewnętrznym tarasem oraz centrum fitness. Ofertę dla biznesu tworzą 4 sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem multimedialnym o łącznej powierzchni 200 m2.

- Architekci obu hoteli DeSilva Premium, w projektowaniu nowego obiektu przenieśli wiele sprawdzonych i chwalonych przez gości rozwiązań z działającego od 2014 obiektu w Opolu. Została zachowana ciągłość rozwiązań wyposażenia i architektury wnętrz, wskazująca gościom, że znajdują się w obiekcie DeSilva Premium z zachowaniem indywidualnych detali designu pokoi i powierzchni ogólnodostępnych – mówi Iwona Donimirska, dyrektor sprzedaży i marketingu sieci.

Hotel będzie oferował także sprawdzoną formułę serwisu cateringowego – Desilva Catering Services.

Celem sieci jest ciągły rozwój marki Premium, w oparciu o nowe lokalizacje, również na zasadzie zarzadzania i przyłączania niezrzeszonych dotychczas obiektów hotelowych.

DeSilva to obecnie hotele w Katowicach, Opolu, Piasecznie, Pruszkowie i Warszawie, a także apartamenty w stolicy i rezydencja w Tatrach dysponujące łącznie 511 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “DeSilva w tym roku otworzy hotel w Poznaniu

  1. Rzeczywiście dzieje się. Widziałem i potwierdzam. Super lokalizacja, a DeSilva to bardzo dobre hotele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *