15 lat Mamaison Le Regina Warszawa

5-gwiazdkowy hotel Mamaison Le Regina zlokalizowany na warszawskiej Starówce obchodził swoje 15 urodziny i nominację nowego dyrektora generalnego. Urodziny miały charakter wieczoru klubowego we wnętrzach Pałacu Mokronowskich.

Wraz ze swoimi gośćmi i kluczowymi partnerami biznesowymi świętowano nie tylko urodziny, ale również objęcie zarządzania nad Reginą przez nowego dyrektora generalnego Jarosława Huńkę, który dotychczas był dyrektorem w drugim obiekcie sieci Mamaison w Warszawie – Rezydencji Diana, tym samym zostając szefem obu obiektów. O dobre nastroje gości imprezy dbał DJ Hirek Wrona, a główną atrakcją był występ Cezarego Żaka.  Entuzjastów kuchni La Rotisserie zaproszono na poczęstunek z letnim koktajlowym menu autorstwa Chefa Piotra Szulca, a bar uginał się od znakomitych drinków i koktajli. Zwieńczeniem wieczoru był quiz z wiedzy na temat sieci Mamaison Hotels & Residences z 15 nagrodami na 15-lecie sieci m.in. weekendem w Pradze i Budapeszcie, 5-daniową kolacją w restauracji La Rotisserie czy butelką szampana Dom Perignon.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *