Wybrano dyrektora hotelu Hampton by Hilton Olsztyn   PERSONALIA

Aneta Olechno objęła stanowisko dyrektora hotelu Hampton by Hilton Olsztyn. Pierwszy hotel tej marki na Warmii i Mazurach zostanie otwarty w II kwartale 2020 roku i będzie zarządzany przez VHM Hotel Management. To trzeci hotel obiekt Hampton by Hilton prowadzony przez spółkę, obok Hampton by Hilton Gdańsk Old Town oraz Hampton by Hilton Łódź.

Olechno przez ostatnie 6 lat była związana z obiektem Golden Tulip Gdańsk Residence, gdzie od otwarcia obiektu zarządzała mim operacyjnie na stanowisku zastępcy dyrektora hotelu. Wcześniej w latach 2010-2012 pracowała w sieci Qubus Hotel – jako zastępca dyrektora Qubus Hotel Gdańsk, a później dyrektor Qubus Hotel Wrocław. Doświadczenie standardów sieciowych w gastronomii zdobywała natomiast za granicą, gdzie jako manager zarządzała kawarniami Starbucks w prestiżowej, londyńskiej dzielnicy Mayfair.

Hampton by Hilton Olsztyn to część nowej, wielofunkcyjnej inwestycji Centaurus. Hotel zlokalizowany w centrum miasta na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Głowackiego, w bliskim sąsiedztwie planetarium i obserwatorium astronomicznego, będzie dysponował 105 pokojami, salą konferencyjną, restauracją oraz całodobową siłownią.

Inwestorem kompleksu Centaurus jest spółka Warmia Inwestment.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *