Anna Olszyńska Hotelarzem Roku 2019 w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Anna Olszyńska, dyrektor generalna hotelu Vienna House Andel’s Łódź, została wybrana przez ponad 30-osobową Kapitułę Konkursu Hotelarz Roku - Dyrektorem Generalnym Hotelu Sieciowego Roku 2019. Wcześniej zdobyła już ten tytuł jako Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego 2015.

Anna Olszyńska jest hotelarzem z pasji, łączy profesjonalizm z wielką empatią i dbaniem o relacje międzyludzkie oraz o otoczenie społeczne. Dzięki jej umiejętnościom przywódczym oraz biznesowym Vienna House Andel’s Łódź przez 10 lat swojej działalności pozostaje liderem na polskim rynku hotelarskim, wyznacza trendy w obsłudze gości i zaskakuje kreatywnymi ofertami. Hotel stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Polsce, symbolem miasta oraz synonimem gościnności i dobrego smaku.

Hotel stał się miejscem, które łączy biznes, kulturę i sztukę oraz stwarza wyjątkową atmosferę przyjazną różnym przedsięwzięciom. Sukcesy biznesowe Vienna House Andel’s Łódź idą w parze z działalnością społeczną i charytatywną. Hotel jest mecenasem sztuki, gości liczne wystawy czasowe sztuki współczesnej w ramach projektu Andel’s Art, który stał się jej konikiem. Vienna House Andel’s Łodź jest partnerem stowarzyszenia Przyjaciele Świata, w którym cyklicznie realizuje projekt Kolacji Charytatywnej Przyjaciele Gotują. Wdraża liczne projekty na rzecz zrównoważonego rozwoju i jest Hotelem Przyjaznym Rodzinie.
Hotel jest też aktywnym członkiem społeczności lokalnej: współpracuje z łódzkimi szkołami hotelarskimi, oferuje praktyki oraz jest pomysłodawcą projektu OPEN SCHOOL DAYS, który pomaga młodym ludziom podjąć decyzję w wyborze zawodu i odpowiedniej szkoły. Za ten projekt Vienna House Andel’s Łódź został wyróżniony nagrodą Łódzkich Łabędzi dla Pracodawców Wspierających Edukację, a Anna Olszyńska została zaproszona do Rady Ekspertów przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Vienna House Andel’s Łódź wprowadza również wiele unikatowych projektów biznesowych, takich jak „Łódź kreuje eventy” – projekt skierowany do agencji eventowych, muzyczne spotkania w skyFLY Bar czy kreatywne rozwiązania konferencyjne, takie jak tematyczne przerwy kawowe czy innowacyjne ustawienia konferencyjne.
Od 2014 r. Anna Olszyńska nadzoruje również działalność Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje, który pozostaje jednym z liderów na rynku resortów nadmorskich. Była również odpowiedzialna za realizację nowego projektu hotelowego Vienna House w Warszawie, który z sukcesem działa od lutego 2019 r. i za którego wyniki jest również odpowiedzialna.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *