We Wrocławiu ruszył 149-pokojowy DB Hotel. W condo   OTWARCIA

W grudniu we Wrocławiu otwarty został 4-gwiazdkowy DB Hotel ze 149 pokojami w pobliżu centrum przy ul. Strzegomskiej. Oferuje 600 m kw. powierzchni konferencyjnej na 300 osób i restaurację z kuchnią polską, a w styczniu ruszyć ma strefa wellness. To szósty hotel otwarty w tym roku we Wrocławiu. Pokoje sprzedawane są w systemie condo z gwarancją 7,5 proc. zwrotu rocznie przez pięć lat.

Inwestorem hotelu jest wrocławski deweloper Domex Bud, który kupił tę działkę o powierzchni 0,2 ha pięć lat temu za blisko 1,5 mln zł. Hotel oferuje pokoje w sześciu standardach: od 22 do 48 m kw. Przestrzeń konferencyjna składa się z czterech sal o powierzchni od 55 do 295 m kw.,  a całość łączy foyer o powierzchni 125 metrów.

W przygotowaniu jest kilkanaście następnych m.in. pod markami Vienna House Easy, Holiday Inn Express, Indigo, Q Hotel i Arche Hotel, a także kilka dużych aparthoteli.We Wrocławiu w tym roku otwarte zostały już hotele: The Bridge MGallery, Best Western Premier, Korona Market Square, Zoo Hotel i Traffic Hotel. Łącznie z DB Hotel wprowadziły na rynek ok. 600 pokoi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *