Była Harenda, będzie Sadie Best Western   INWESTYCJE

Pod koniec drugiego kwartału tego roku przy Krakowskim Przedmieściu otwarty ma zostać nowy butikowy hotel Sadie Best Western, który zastąpi działający dotychczas w tym miejscu hotel Harenda.

Ogromnym atutem nowego 66 pokojowego hotelu (Harenda dysponowała 38 pokojami i apartamentami) będzie jego lokalizacja na początku Traktu Królewskiego, 10 minut spacerem do Starego Miasta, a także kilka kroków do Muzeum Chopina, Centrum Nauki Kopernik.

Sadie to nowa sieć hoteli butikowych pozycjonująca się w segmencie upscale. Jej wnętrza zostały stworzone, tak by podkreślić charakter marki. Każdy obiekt nawiązuje do miejsca, w którym się znajduje, łącząc lokalny design oraz ciepłą osobowość marki – nie ma na świecie dwóch podobnych do siebie hoteli Sadie.

Cieszymy się, że możemy świętować ekspansję naszej butikowej marki dzięki pierwszemu hotelowi Sadie w Warszawie, a zarazem w Polsce. Marka Sadie zapewni gościom warszawskiego obiektu niepowtarzalne wrażenia z pobytu, jednocześnie odzwierciedlając styl i energię stolicy – powiedziała Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca BWH Hotel Group na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *