Polski Holding Hotelowy Partnerem Strategicznym wideokonferencji – Wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Polski Holding Hotelowy, spółka zarządzająca bazą obiektów należących do Skarbu Państwa, została Partnerem Strategicznym organizowanej przez "Hotelarza" wideokonferencji HT - Wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej, która odbędzie się 25 maja.

Polski Holding Hotelowy to obecnie największa grupa hotelowa w Polsce wyłącznie z polskim kapitałem, należąca w 100% do Skarbu Państwa. Rolą PHH jest kształtowanie standardów na polskim rynku hotelarskim, jak również wprowadzanie innowacji, nowoczesnych rozwiązań i optymalizacji działania obiektów. Obecnie w grupie kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego znajduje się 27 obiektów hotelarskich w tym obiekty działające pod światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group.

Organizowana przez "Hotelarza" wirtualna konferencja na żywo, jest odpowiedzią na głosy branży i koncentruje się przede wszystkim na aktualnych, najbardziej istotnych kwestiach w kontekście nowych wyzwań, wobec których stanęli wszyscy, którzy działają w tym sektorze.

Spotkaj się online z najlepszymi ekspertami, praktykami branży hotelowej: znane nazwiska, uznane autorytety, liderzy reprezentujący najważniejsze światowe marki hotelowe.

O czym dyskutować będą nasi eksperci?

/ Jak hotele powinny dostosować się do nowej rzeczywistości?

/ W jaki sposób budować zaufanie gości?

/Jakie obiekty mają szansę odbudować się jako pierwsze?

/  Jak kształtować politykę cenową?

/ Jak zapewnić maksymalne bezpieczeństwo gościom i jak budować biznes odpowiedzialny społecznie w tych trudnych czasach?

Ograniczenia dają nowe możliwości – aby wziąć  udział w dyskusjach po prostu zarejestruj się na wydarzenie – otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Swój udział zgłosić można TUTAJ


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *