NESTLÉ Professional Sponsorem Złotym cyfrwej konferencji HT 2020   KONFERENCJE "HOTELARZA"

NESTLÉ Professional, jeden z liderów na rynku kawy i produktów spożywczych przeznaczonych do gastronomii oraz miejsc zbiorowego żywienia, został Sponsorem Złotym wideokonferencji HT - Wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej, która odbędzie się w dniu 25 maja.

NESTLÉ Professional od 1998 r. zajmuje się kompleksową obsługą rynku żywienia poza domem (Out Of Home) dostarczając kreatywne rozwiązania do gastronomii i vendingu. Oferuje swoim partnerom produkty znanych marek takich jak: NESTLÉ, WINIARY, CHEF, MAGGI, NESCAFÉ oraz BUONDI. Jej celem jest również dostarczenie partnerom biznesowym rozwiązań oraz informacji na temat trendów żywieniowych, które wspierają ich wzrost i rozwój.

Organizowana przez "Hotelarza" wirtualna konferencja na żywo, jest odpowiedzią na głosy branży i koncentruje się przede wszystkim na aktualnych, najbardziej istotnych kwestiach w kontekście nowych wyzwań, wobec których stanęli wszyscy, którzy działają w tym sektorze.

Spotkaj się online z najlepszymi ekspertami, praktykami branży hotelowej: znane nazwiska, uznane autorytety, liderzy reprezentujący najważniejsze światowe marki hotelowe.

O czym dyskutować będą nasi eksperci?

/ Jak hotele powinny dostosować się do nowej rzeczywistości?

/ W jaki sposób budować zaufanie gości?

/Jakie obiekty mają szansę odbudować się jako pierwsze?

/  Jak kształtować politykę cenową?

/ Jak zapewnić maksymalne bezpieczeństwo gościom i jak budować biznes odpowiedzialny społecznie w tych trudnych czasach?

Ograniczenia dają nowe możliwości – aby wziąć  udział w dyskusjach po prostu zarejestruj się na wydarzenie – otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Swój udział zgłosić można TUTAJKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *