Turyści powoli wracają do polskich kurortów   KORONAWIRUS

Jak wynika z danych firmy Sun & Snow, ruch turystyczny w polskich kurortach od 4 maja sukcesywnie rośnie, choć nadal jest znacznie niższy niż w analogicznym okresie ub.r. Operator spodziewa się jednak, że w sezonie letnim poziom rezerwacji apartamentów w kurortach będzie oscylował w granicach 80-95 proc., czyli na porównywalnym do ub. r. poziomie.

Sun&Snow wprowadził właśnie specjalną ofertę umożliwiającą bezpłatną anulację rezerwacji do 10 dni przed przyjazdem. Warunkiem jest zarezerwowanie apartamentu do 15 czerwca na pobyt letni od 26 czerwca do końca sierpnia.

Sun & Snow w związku z trwającym stanem epidemii, wprowadził restrykcyjne zasady bezpieczeństwa. Obecnie obsługa rezerwacji jest całkowicie bezkontaktowa i bezgotówkowa. Odbiór kluczy odbywa się w sejfach znajdujących się przy obiektach, a same sejfy i klucze są regularnie dezynfekowane. Wszystkie powierzchnie w apartamentach i częściach wspólnych poza standardowym sprzątaniem są oczywiście dezynfekowane, a pościel i ręczniki prane zgodnie z reżimem sanitarnym w temperaturze min. 60 stp. z dodatkiem specjalnych detergentów. Również personel otrzymał niezbędne środki ochrony i jest monitorowany pod kątem stanu zdrowia.

Jednocześnie spółka przywróciła do funkcjonowania wszystkich 25 biur lokalnych, które były dostępne przed kryzysem, co pozwala sprawnie przeprowadzić wszelkie niezbędne prace związane z przygotowaniem apartamentów dla nowych gości.

Grupa Sun & Snow to największy operator zarządzający wynajmem ponad 2 tys. apartamentów w ponad 30 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach w Polsce. Istnieje na rynku od 2008 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *