Małgorzata Gipsiak dyrektorem Arche Hotelu Krakowska. I nowi dyrektorzy w innych hotelach Arche   PERSONALIA

Małgorzata Gipsiak została dyrektor generalną hotelu Arche Krakowska Warszawa. Zmienili się też dyrektorzy hoteli Arche Poloneza w Warszawie, Arche Lublin i Zamku w Janowie Podlaskim.

Arche Krakowska to największy hotel sieci Arche z 341 pokojami. Małgorzata Gipsiak pozostaje dyrektorem otwartego w ub.r. po sąsiedzku Arche Hotelu Geologiczna. Wcześniej była zastępcą dyrektora generalnego Golden Tulip Airport położonego tuż przy Arche Krakowska. W latach 2011-2017 pracowała w hotelach Novotel w Warszawie i Łodzi w działach F&B przez trzy lata pełniąc funkcję F&B managera w Novotelu Łódź. Ostatnio zarządzała też 3-gwiazdkowym Arche Poloneza ze 150 pokojami, którego nowa część z 245 pokojami otwarta ma być w listopadzie.  

Dyrektorem Arche Hotelu Polonez został Rafał Warda, pozostając dyrektorem zarządzającym sieci, którą to funkcję pełni od listopada ub.r. Wcześniej związany był z hotelem Silesian w Katowicach. Z kolei Sabina Kowalkow-Paśnik, od jesieni ub.r. dyrektor sprzedaży i marketingu całej sieci Arche Hotele, została też dyrektor generalną hotelu Arche Lublin. Pracę w hotelarstwie rozpoczęła w 2002 r. w warszawskim hotelu Holiday Inn (obecny Mercure Centrum) w dziale sprzedaży. Dalsze doświadczenie zawodowe zdobywała przechodząc od stanowiska specjalisty w hotelu Sheraton Warszawa do stanowiska członka zarządu spółki Platan Hotels & Resorts (właściciela obiektów Aries). Przez 1,5 roku przed dołączeniem do Arche pracowała w Sodexo Prestige Venues & Events.

Dyrektorem generalnym Zamku Janów Podlaski został Grzegorz Orzełowski, którywcześniej był m.in. naczelnikiem gabinetu prezydenta Siedlec, prezesem Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, prezesem Chełmskiego Parku Wodnego i Targowisk Miejskich w Chełmie oraz Centrum Spotkań Kultur w Lublinie, a ostatnio zastępcą dyrektora departamentu wsparcia zarządu PFRON w Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Małgorzata Gipsiak dyrektorem Arche Hotelu Krakowska. I nowi dyrektorzy w innych hotelach Arche

  1. Ostatni Pan dyrektor to widać wybitna postać branży hotelarskiej…jakiś joke chyba! Przecież to polityk który ma stanowiska z nadania politycznego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *