Unihouse Partnerem Złotym konferencji HT 2020/2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Unihouse, jedna z największych firm budownictwa modułowego w Polsce, została Partnerem Złotym cyfrowej konferencji "Hotelarza" HT - Future of Hospitality Industry, która odbędzie się już 21 stycznia. W wydarzeniu będzie można wziąć udział online.

Unihouse jest częścią Grupy Unibep i specjalizuje się w budownictwie modułowym "pod klucz". Rozwiązania stosowane przez Unihouse zapewniają niski ślad węglowy, dobrą izolację termiczną, akustyczną, przyjazny mikroklimat i bezpieczeństwo pożarowe na wysokim poziomie.

Prefabrykacja w Polsce nadal jest nowością, a Unihouse, korzystając z wieloletniej tradycji związanej z budownictwem drewnianym Podlasia, po ponad 10 latach doświadczeń oraz ukończeniu ponad 3000 mieszkań, jest pionierem w produkcji nowoczesnych budynków modułowych w szkielecie drewnianym.Fabryka znajduje się w Bielsku Podlaskim. 

Ósma edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, największego i najważniejszego wydarzenia dla hotelarskiego Top Managementu w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się w formule hybrydowej, tj. z możliwością udziału wyłącznie online.

W tym roku po raz pierwszy nie będziemy dyskutować o tym jak bardzo rynek ten rośnie, ale w gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak wyglądać będzie rzeczywistość w świecie post-COVID 19 i jakie rozwiązania należy wdrożyć, aby wyjść z kryzysu obronną ręką.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *