RMF: Możliwe przyspieszenie w luzowaniu obostrzeń   KORONAWIRUS

Rząd zaczyna się łamać w związku z buntem przedsiębiorców. Choć z jednej strony chce surowo karać tych, którzy wbrew zakazom otworzą działalność, to z drugiej zamierza nieco przyspieszyć luzowanie ograniczeń – dowiedzieli się nieoficjalnie dziennikarze RMF FM.

Rząd chce złagodzić bunt, bo to jedyne wyjście z tej sytuacji. Coraz więcej przedsiębiorców z branż: gastronomicznej, rozrywkowej, hotelarskiej, czy fitness mówi, że nie może już czekać, zwłaszcza że niektórzy uznają ten zakaz działalności za nielegalny. Rząd oczywiście będzie karał, ale to tylko wzmocni opór. Dlatego jak słyszymy ministrowie chcą od 1 lutego zacząć luzować ograniczenia. Na początku miałyby zostać otwarte sklepy w galeriach handlowych, potem może hotele. Na razie rząd nie chce jednak otwierać siłowni i restauracji – powiedział w Faktach RMF dziennikarz stacji Krzysztof Berenda.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *