Interaktywna międzynarodowa konferencja Hotel Trends Poland & CEE rozpoczęta   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Rozpoczęła się konferencja czasopisma „Hotelarz” Hotel Trends Poland&CEE. W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia jest "Future of Hospitality Industry". Tegoroczna edycja  odbywa się w pełni interaktywnie i jest odpowiedzią na potrzeby branży.

Gości konferencji Hotel Trends Poland & CEE witają Rafał Szubstarski, prowadzący wydarzenie - redaktor naczelny czasopisma „Hotelarz” oraz Dorota Malinowska - partner, współzałożycielka Pro-Value.

-Witamy serdecznie uczestników konferencji online. Dziękujemy wszystkim partnerom i sponsorom, szczególnie Partnerom Strategicznym: firmom Samsung i PHH oraz Pro-Value, bez których to ważne dla branży wydarzenie nie mogłoby się odbyć - mówi Rafal Szubstarski, redaktor naczelny "Hotelarza".

- Gdy w maju ubiegłego roku organizowaliśmy konferencję online, żegnaliśmy się z państwem z nadzieją, że jesienią spotkamy się już na żywo. Niestety sytuacja zmusiła nas do tego, aby przełożyć konferencję i ponownie zorganizować ją online – dodaje Rafał Szubstarski. - Sytuacja w branży jest dramatyczna, jednak nie jesteśmy tu po to, aby się dołować, ale pokazać możliwości. Żeby przetrwać ten trudny czas warto poznać realia i sposoby radzenia sobie, co chcemy dziś przybliżyć.

Dzisiejsze spotkanie, chociaż tym razem online, skupia wszystkich najważniejszych przedstawicieli branży hotelarskiej. Wirtualna konferencja jest odpowiedzią na głosy branży i koncentruje się przede wszystkim na aktualnych, najbardziej istotnych kwestiach w kontekście nowych wyzwań, wobec których stanęli wszyscy działający na tym rynku.

Przypominamy, że klikając w symbol „?” obok danego panelu uczestnicy konferencji mogą na żywo zadawać pytania panelistom. Wybrane zagadnienia zostaną odczytane przez moderatorów i poddane dyskusji.

Zapraszamy uczestników także do dyskusji na czacie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *