Trwa pierwsze wystąpienie eksperckie konferencji Hotel Trends Poland & CEE   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Jakub Klimczak, Business Development Manager w firmie STR rozpoczął pierwsze wystąpienie eksperckie konferencji Hotel Trends Poland & CEE czasopisma „Hotelarz”. Pokazuje on w jaki sposób zmieniały się obłożenia hoteli w zależności od sytuacji epidemicznej na świecie oraz jak kształtują się trendy branżowe.

- W zeszłym roku widzieliśmy przy pierwszym zamknięciu wysoki poziom zamknięć hoteli, a od czerwca stopniowe otwieranie się – mówi Jakub Klimczak. – Teraz obserwujemy niższy poziom zamknięć obiektów. Hotele wykazywały lepsze wyniki po zniesieniu obostrzeń.

Dzisiejsze spotkanie, chociaż tym razem online, jak to było do tej pory, skupia wszystkich najważniejszych przedstawicieli branży hotelarskiej. Wirtualna konferencja jest odpowiedzią na głosy branży i koncentruje się przede wszystkim na aktualnych, najbardziej istotnych kwestiach w kontekście nowych wyzwań, wobec których stanęli wszyscy, którzy działają na tym rynku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *