Kolejny Aries powstanie w Bukowinie Tatrzańskiej   INWESTYCJE

Rozpoczęła się budowa kolejnego obiektu sieci Aries – w Bukowinie Tatrzańskiej ze 118 apartamentami. Otwarcie planowane jest na koniec 2022 r. Pod marką Aries działają już hotele w Zakopanem i Wiśle, ogłoszono też inwestycję w Szczyrku, wszystkie sprzedawane w modelu condo. W Aries Residence Bukowina inwestor deklaruje stałą stopę zwrotu w wysokości 7 proc. rocznie przez 10 lat.

Aries Residence Bukowina to kompleks pięciu budynków z apartamentami o powierzchni od 21 do 42 m kw. w cenach od 15 tys. netto za m kw. do 16,5 tys. Wszystkie apartamenty posiadały będą aneksy kuchenne, w kompleksie znajdzie się też strefa wellness z sauną suchą i mokrą oraz wewnętrznym i zewnętrznym jacuzzi, taras widokowy, sala zabaw dla dzieci, a także podziemny garaż.

Projekt autorstwa pracowni Słowik Architektura z Zakopanego inspirowany jest typową architekturą Podhala, a kluczowym założeniem było wkomponowanie brył budynków w otaczający krajobraz. Do budowy wykorzystane będą materiały charakterystyczne dla tego regionu, jak drewno i kamień (granit). Zastosowane będą rozwiązania ekologiczne, jak windy eco, oświetlenie LED, energooszczędny system ogrzewania i chłodzenia.

Inwestorem obiektu jest Platan Group, a operatorem Platan Hotels & Resorts. Dla nabywców do wyboru jest umowa najmu z deklarowaną stałą stopą zwrotu 7 proc. rocznie (od ceny bez wykończenia) przez 10 lat (6 proc. przy wykorzystaniu 14-dniowego pobytu właścicielskiego) lub z udziałem w zyskach przy nielimitowanych pobytach właścicielskich.

Platan Group pod koniec 2014 r. otworzył Aries Hotel & Spa w Zakopanem z 98 pokojami, a w 2019 r. Aries Hotel & Spa w Wiśle z 89 pokojami. W ub.r. ogłosił też rozpoczęcie inwestycji w Aries Residence & Spa w Szczyrku ze 118 apartamentami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *