W Warszawie powstanie kolejny hotel PURO   INWESTYCJE

Do sieci hoteli PURO Hotels, dołączy kolejny, ósmy już obiekt. Polska marka z norwesko-polskim kapitałem, właśnie kupiła od STRABAG Real Estate nieruchomość przy ul. Canaletta 4 w sąsiedztwie Pl. Teatralnego i Ogrodu Saskiego. Nieruchomość została nabyta wraz z ostatecznym pozwoleniem na budowę.

Kolejny obiekt hotelowy pod szyldem PURO będzie liczył 205 pokoi, co uczyni go jednym z większych hoteli tej sieci.  – Pomimo trudnej sytuacji na rynku hotelarskim, dalej planujemy dynamicznie rozwijać sieć PURO. Mamy zabezpieczone projekty pod realizację kolejnego tysiąca pokoi i nieustannie szukamy nowych nieruchomości pod nasze hotele. Planujemy rozpocząć budowę hotelu przy ul. Canaletta z początkiem przyszłego roku, ale o tym zadecyduje dostępność finansowania bankowego – powiedział Przemysław Wieczorek, managing director PURO Hotel Development. Pierwszy hotel tej sieci w Warszawie ze 149 pokojami otwarty został w centrum przy ul. Widok w 2019 r.

Pokój w pierwszym warszawskim hotelu Puro przy ul. Widok

STRABAG Real Estate wybudował w 2019 pierwszy w Polsce hotel sieci Motel One w Warszawie. – Dzięki bogatemu doświadczeniu byliśmy w stanie przygotować kolejną inwestycję i przekazać ją w ręce uznanej na rynku polskim sieci PURO Hotels. Cieszymy się, że inwestycja będzie dalej rozwijana przez tak prestiżową markę. Wierzymy, że tak jak w przypadku innych hoteli tej sieci, w sercu Warszawy powstanie wyjątkowe miejsce, z niepowtarzalnym charakterem i o wyjątkowym designie – powiedział Łukasz Ciesielski, managing director STRABAG Real Estate Polska.

Przy realizacji transakcji STRABAG Real Estate był reprezentowany przez kancelarię prawną act BSWW legal&tax. Doradcą prawnym PURO była kancelaria Cherka i Partnerzy, a doradcą podatkowym KPMG Poland.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *