B&B Lublin Centrum ruszyć ma w IV kwartale   INWESTYCJE

W hotelu B&B Lublin Centrum prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe, aranżacja przestrzeni wewnętrznych i wyposażanie obiektu. Hotel ze 130 pokojami salą śniadaniową, konferencyjną i podziemnym parkingiem ma być otwarty do końca roku.

Fot. Cz@rek, Skyscrapercity

Położony przy ul. Dolnej 3 Maja w sąsiedztwie Starego Miasta, obok pl. Litewskiego – największego i najbardziej reprezentacyjnego placu w Lublinie, będzie dziewiątym obiektem sieci B&B Hotels w Polsce. – Chcielibyśmy przyjąć pierwszych gości najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Liczymy, że uda nam się to w czwartym kwartale tego roku. Dokładna data otwarcia hotelu B&B Lublin Centrum będzie zależała od tego, kiedy otrzymamy pozwolenie na użytkowanie obiektu – mówi Béatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

Wizualizacja

Hotel B&B Lublin Centrum będzie skategoryzowany na dwie gwiazdki. Podobnie jak inne obiekty należące do sieci będzie w całości klimatyzowany oraz zapewni gościom bezpłatny dostęp do szybkiego internetu, zaoferuje też m.in. salę konferencyjną o powierzchni 34 m kw.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *