Carpet Studio Partnerem Hotel Trends 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Carpet Studio, oficjalny polski dystrybutor duńskiej marki EGE CARPETS, produkującej wykładziny, oraz brytyjskiej Amtico – lidera branży paneli LVT, została Partnerem Srebrnym organizowanej przez wydawcę "Hotelarza" konferencji Hotel Trends Poland&CEE.

Carpet Studio posiada ponad 30-letnie doświadczenie, które pozwala mu na profesjonalne doradztwo i efektywne projekty. Jego portfolio to setki realizacji zarówno w dużych hotelach międzynarodowych sieci, jak i obiektach prywatnych inwestorów.

Carpet Studio to nie tylko doskonałe produkty. To także biuro projektowe, którego zespół tworzą architekci i projektanci, służący pomocą na każdym etapie pracy nad wnętrzem, od koncepcji, po montaż. To także bardzo szybki czas dostawy oraz doskonały serwis.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie plebiscytu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *