HOTELARZE DEKADY: MAŁGORZATA MOREK   KONFERENCJE "HOTELARZA"  PERSONALIA

Dyrektor ds. rozwoju sieci Hilton w Polsce i Europie Wschodniej. Do 2017 r. dyrektor ds. rozwoju franczyzy w Grupie Orbis/Accor

W pierwszej połowie ubiegłej dekady odpowiadała za realizację strategii rozwoju grupy Accor/Orbis w modelu franczyzy i zarządzania asset light, który wówczas został wprowadzony na rynek przez tę sieć. I robiła to tak skutecznie, że zdobyła tytuł Człowieka Roku Polskiego Hotelarstwa 2013, a ibis Styles stał się jedną z najszybciej rozwijających się marek hotelowych w Polsce. Łącznie podpisała umowy na kilkanaście hoteli z ok. dwoma tys. pokoi. Jako espert hotelowy propagowała franczyzę w hotelarstwie i wyjaśniała korzyści wynikające z przystąpienia do systemu franczyzowego m.in. na łamach „Hotelarza”. W 2017 r. dołączyła do sieci Hilton jako dyrektor ds. rozwoju w Polsce i Europie Środkowej, rozwijającej się tylko w modelu franczyzy i zarządzania. Teraz aktywnie przyczynia się do rozwoju kolejnej najdynamiczniej rozwijającej się marki na naszym rynku – Hampton by Hilton, pod którą obecnie działa 14 hoteli z blisko dwoma tys. pokoi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *